Načítavam

Snehové reťaze

Predávame špičkové rakúske snehové reťaze PEWAG - vstup do eshopu

Pewag snox pro

Pewag snox je jediná snehová retaz, ktorá sa nenasadzuje, ale „snoxuje“.

Jedinečná pewag inovácia : s(nox)solution! Slogan hovorí o novej snehovej retazi a potvrdzuje to do bodky: pewag snox robí montáž tak jednoduchú, ako obliekannie kúpacej čapice.

Popis výrobku:
pewag snox pro spája všetky výborné vlastnosti plnohodnotnej snehovej retaze, s doposiaľ nevídaným komfortom pri montáži a najvyššiu mieru tichosti chodu. Správne dopnutie je prevedené pomocou plne automatického systému. Manuálne dopínanie už nieje nutné. Retazová sieť zo štvorhranných článkov o hrúbke 3.2 mm zaručuje dlhú životnosť.

Žiadne očka, háčiky, žiadne dopínanie: montáž snehových retazí nebola nikdy tak jednoduchá! Ako je to možné? Riešením je revolučná technológia mechanizmu snox-box. Behom jazdy systém uzamkne vratnú pružinu – optimálne napnutie retaze je automaticky regulované. Akonáhle vozidlo zastaví, systém vratnú pružinu opäť odomkne a retaz môžme lahko stiahnúť z pneumatiky.

Ideálna pre vodičou, ktorí chcú byť pripravení na všetky zimné podmienky. Nový pewag snox v elegantnom kufriku. Vždy pri tom, vždy pripravený.

Zhrnutie

 • Najjednoduchšia montáž
 • Plne automatické dopnutie
 • Najjednoduchšia demontáž

Pewag servo

Športové. Samodopínacie, superrýchle. Špičkové reťaze pre športové autá.

Vyvinuté zvlášť pre autá s vyšším výkonom motora, pewag sportmatik ponúka komfort montáže bez pojazdu, rovnako ako bezpečnosť za všetkých okolností: snehové reťaze, ktoré presvedčili už veľa vodičov.

Popis výrobku:
Pewag sportmatik ponúka vďaka hustej reťazovej sieti výborný záber. Reťazové články s hrúbkou 3,2mm sú vyrobené z veľmi odolnej legovanej ocele TitanGrip ®.

Automatické napínacie elementy zaručujú pri každom nasadení optimálne napnutie reťaze. Manuálne napínanie už nie je nutné. Automaticky sa otvárajúce lano pri demontáži ponúka vysoký komfort pri demontáži reťazí.

Pewag sportmatik sú určené pre športové autá a autá s minimálnym voľným priestorom v podbehoch a boli niekoľkokrát ocenené ako víťaz testu (Združenie pre ochranu spotrebiteľov, ÖAMTC).

Zhrnutie

 • Špičkové reťaze s montážou bez pojazdu z materiálu TitanGrip®
 • Automatické napínanie
 • Automaticky sa otvárajúce lano pre ľahkú demontáž

Pewag brenta-c

Vysoko spoľahlivé. Mnohonásobne overené. Najpredávanejšie. Obľúbené reťaze pre každodenné použitie.

Najpredávanejšie snehové reťaze pewag: robustná reťazová sieť ponúka spoľahlivý záber a tichý chod za každých zimných podmienok.

Popis výrobku:
Pewag brenta-c sa už osvedčili po celom svete. Tieto najviac predávané reťaze ponúkajú všetko, čo prvotriedne snehové reťaze potrebujú. Montáž bez pojazdu a jednoduchý napínací systém je vhodný predovšetkým na každodenné použitie. Štvorhranné reťazové články s hrúbkou 3,55 mm odolávajú najťažším podmienkam – v meste, na dedine, v horách. Guličkový uzáver na vnútornej strane umožňuje ľahké a rýchle uzatvorenie a otvorenie lana.

Pre VW T4 VW Synchro s pneumatikami 195/70-15, 205/65-15 a 205/60-16 ponúkame pre jednoduché použitie špeciálne upravené reťaze XMR 73 T4.

Zhrnutie

 • Robustné reťaze pre klasické použitie
 • Račňový systém pre manuálne dopínanie
 • Odolný guličkový uzáver na vnútornej strane

Pewag brenta 9

Osvedčená technika. Spoľahlivé v použití 9mm reťaze pre autá s minimálnym priestorom v podbehoch.

Pewag brenta 9 sú vhodné najmä pre autá, pri ktorých možno podľa údajov výrobcu vozidla, používať iba reťaze s malými článkami.

Popis výrobku:
Pre reťaze brenta 9 používame štvorhranný článok s hrúbkou 3mm, z legovanej, jemnozrnnej, ušľachtilej ocele: osvedčený račňový systém z modelovej rady pewag brenta-c a jednoduchý vnútorný uzáver (výška 9 mm) robia z reťazí pewag brenta 9 celosvetovo obľúbený produkt.

Zhrnutie

 • Reťaze s malými článkami pre autá s minimálnym miestom v podbehoch
 • Račňový systém pre manuálne dopnutie
 • Plochý lanový uzáver pre pohodlnú montáž i demontáž