Načítavam

Dojazdové kolesa podľa modelu auta


Vyberte vozidlo vo filtri

Vyberte vozidlo vo filtri

Produkty Vám zobrazíme presne podľa typu auta

Kvalita a pôvod nami predávaných plechových (oceľových) diskov

196237.png

Predávame plechové disky značiek ALCAR , SUDRAD alebo KFZ. Všetky európskej výroby a certifikované.

Dajte si pozor na podozrivo lacné plechové disky vyrábené v Číne, ktoré nespĺňajú záťažové požiadavky a rýchlo sa deformujú či dokonca praskajú! Plechový disk nie je tak drahý, aby ste na ňom museli šetriť.

Príslušenstvo k oceľovým diskom: skrutky, matice

K plechovým (oceľovým) diskom sa nikdy nedodávajú skrutky či matice. Plechové disky sa vyrábajú ako presné kópie originálnych plechových (oceľových) diskov. Z toho vyplýva, že k diskom pasujú pôvodné skrutky či matice. Niektorí zákazníci aj napriek tomu chcú k diskom aj matice či skrutky.

To nie je problém, väčšinu štandardných skrutiek a matíc máme skladom. Cena je rôzna podľa typu skrutky, ale väčšina štandardných skrutiek a matíc stojí 2,5 eur s dph za kus.

K niektorým plechovým diskom ste ale ako zákazník v podstate nútený kúpiť si skrutky či matice, pretože auto ste kúpili na hliníkových diskoch a skrutky z hliníkových diskov nie vždy pasujú aj na plechové disky.

kolesove-kruzky-skrutky.png

Predávame certifikované disky

Všetky hliníkové disky, ktoré ponúkame, majú potrebné schválenia a certifikáty pre užívanie na území Slovenskej republiky!

Nedovolíme si ponúkať VÁM necertifikované hliníkové disky!!!

Spôsobili by sme problémy tak VÁM ako aj sebe ako predajcovi.

Napriek tomu je na slovenskom trhu v ponuke množstvo necertifikovaných diskov. Väčšinou sú len o trochu lacnejšie. Premyslite si, či Vám ten cenový rozdiel stojí za možné komplikácie pri STK, či nebodaj pri dopravnej nehode spôsobenej nekvalitou necertifikovaných diskov.