Goodyear, Dunlop, Sava rozšírená garancia leto 2018

Špeciálna rozšírená záruka umožňuje bezplatnú výmenu poškodenej pneumatiky do 1 roka od kúpy.

Nárok získavate zakúpením 4 pneumatík u Nás. Žiadne formuláre, žiadne registrácie, žiadne schvaľovacie procesy. Pri udalosti stačí priniesť doklad o kúpe a udalosť vyriešime okamžite.

dunloplogo.png

GYlogo.png

savalogo.PNG

Pneumatiky SAVA sa vzťahuje na všetky modely značky

Pneumatiky Dunlop len pre model SPORT Bluresponse

Pneumatiky GOODYEAR pre model Efficientgrip PERFORMANCE

Podmienkou rozšírenej záruky je nákup 4 kusov.

Rožšírená záruka je doplnkom k bežným záručným podmienkam a je poskytovaná na pneumatiky s DOT (rok výroby) 2017 a neskôr zakúpené v období od 1. 3. 2018 do 31. 8. 2018 u participujúceho dealera siete PREMIO na území Slovenskej republiky.

  • Podmienkou rozšírenej záruky je nákup 4 kusov vyššie uvedených pneumatík Sava.
  • Špeciálna rozšírená záruka na výmenu je 1 (jeden) rok od nákupu pneumatiky. V ostatných prípadoch platí bežná štandardná záručná doba 2 roky.
  • V súlade s podmienkami rozšírenej záruky sa spoločnosť Goodyear Dunlop Tires Slovakia s.r.o. v prípade neúmyselného poškodenia pneumatiky počas jej prevádzky zaväzuje vykonať jednu bezplatnú výmenu (ak je pneumatika neopraviteľná) každej zakúpenej pneumatiky.
  • Rozšírená záruka je poskytovaná na také druhy prevádzkových vád, ako sú prepichnutá či pretrhnutá pneumatika a pľuzgiere na bočnici, s výnimkou prípadov, keď poškodenie nesie známky úmyselného konania (vandalizmu zo strany spotrebiteľa alebo tretích osôb). Rozšírená záruka sa nevzťahuje na pneumatiky, ktoré boli v minulosti opravené.
  • Rozšírená záruka sa nevzťahuje na bežné opotrebenie pneumatiky pri bežnej prevádzke a spôsobené poruchou na podvozkových častiach vozidla (tlmiče, geometria). Hĺbka dezénu teda nie je súčasťou záruky.
  • Rozšírená záruka je poskytovaná na pneumatiky, u ktorých zvyšková minimálna hĺbka dezénu dosahuje najmenej 1,6 mm v lete a najmenej 4 mm v zime.
  • Záväznou podmienkou poskytnutia rozšírenej záruky je predloženie účtenky s uvedením dátumu predaja, modelu, rozmeru a ceny pneumatiky.
  • Ak je potrebné pneumatiku vymeniť a v dobe, keď spotrebiteľ uplatnil rozšírenú záruku, nemá autorizované predajné miesto na sklade požadovaný model pneumatík, má spotrebiteľ možnosť vymeniť za iný model pneumatiky Dunlop/Sava/Goodyear s obdobnými vlastnosťami a cenou.
  • Akcia prebieha u participujúcich partnerov spoločnosti Goodyear Dunlop Tires Slovakia s. r. o. Partner je vybavený informačným letákom.
  • Spotrebiteľ je povinnný dodržovať pravidlá pre prevádzku pneumatík, používať na vozidle pneumatiky, ktoré odpovedajú bežnej prevádzke, s ohľadom na klimatické podmienky v danej oblasti, rozmer, index nosnosti a index rýchlosti, ktoré sú uvedené v návode na obsluhu vozidla.
Goodyear, Dunlop, Sava rozšírená garancia leto 2019

Goodyear, Dunlop, Sava rozšírená garancia leto 2019

Rožšírená záruka je doplnkom k bežným záručným podmienkam a je poskytovaná na pneumatiky s DOT (rok výroby) 2017 a neskôr zakúpené v období od 1. 1. 2019 do
31. 12. 2019 u participujúceho dealera siete PREMIO na území Slovenskej republiky.

Čítať viac
Garancia SAVA leto 2018

Garancia SAVA leto 2018

Rozšírená záruka na pneumatiky Sava je doplnkom k bežným záručným podmienkam a je poskytovaná na všetky pneumatiky Sava s DOT (rok výroby) 2017 a vyššie, zakúpené v období od 1. 1. 2018 do 31. 8. 2018 u participujúceho dealera Goodyear Dunlop Tires Slovakia s.r.o. na území Slovenskej republiky.

Čítať viac