Načítavam

Goodyear Cashback

AKCIA platí len pre maloobchodných klientov, teda len pre fyzické osoby - nepodnikateľov.

GYSK-cashback_1200x628.jpg

Screenshot_5.png

Kúp 4 ks nových letných
alebo celoročných pneumatík
Goodyear

Screenshot_6.png

Zaregistruj nákup na
akcia.goodyear.sk

Screenshot_7.png

Získaj späť cashback
až 60 Eur

O propagačnej akcii

Pripravte sa na úspory! Pri kúpe sady letných alebo celoročných pneumatík Goodyear môžete v rámci tejto špeciálnej akcie, ktorá trvá od 18. marca 2024 do 31. mája 2024, získať odmenu až 60 EUR späť. Čím väčšie pneumatiky si kúpite, tým vyšší cashback získate.

Či už dávate prednosť pohodlnému nakupovaniu online alebo osobnému zážitku v kamennom obchode, výber je len na vás. Zúčastnené predajne nájdete na tejto propagačnej stránke. Nezabudnite, že táto akcia sa vzťahuje výlučne na nákupy uskutočnené v týchto zúčastnených obchodoch.

Po zakúpení pneumatík dostanete faktúru alebo pokladničný doklad, ktorý môžete následne použiť na uplatnenie nároku na vrátenie peňazí. Uplatnite si svoju ponuku cashback tu.

Rozmer pneumatikCashback
17"30€
18"40€
19" a viac60€

Ako získať cashback


1

Nákup pneumatík na našom Eshope

Po dokončení nákupu dostanete faktúru alebo účtenku, ktorú by ste mali mať po ruke, pretože ju budete potrebovať na získanie odmeny.


2

Získajte svoju odmenu

Zaregistrujte svoj nákup do 10 kalendárnych dní od dátumu nákupu pneumatík. Registrácia nákupu je umožnená do 14.06.2024.

Aby ste mohli získať náhradu, naskenujte alebo odfoťte originál nákupnej faktúry alebo pokladničného dokladu, na ktorom budú jasne viditeľné tieto údaje:

  • dátum nákupu v období trvania akcie (18.03.2024-31.05.2024)
  • počet zakúpených pneumatík
  • model a rozmer pneumatík
  • názov spoločnosti predajného miesta

Registrácia nákupu


3

Výplata odmeny

Ak je vaša registrácia v poriadku, môžete očakávať vrátenie peňazí bankovým prevodom najneskôr do 30 dní od potvrdenia vašej registrácie. V prípade akýchkoľvek problémov s vašou žiadosťou vás budeme informovať prostredníctvom e-mailu.