Načítavam

Garancia GoodYear 2020

Špeciálna rozšírená záruka umožňuje bezplatnú výmenu poškodenej pneumatiky do 1 roka od kúpy. Montážne a servisné náklady spojené s garanciou si zákazník hradí sám.

Nárok získavate zakúpením 4 pneumatík u Nás. Pri udalosti stačí priniesť doklad o kúpe a udalosť vyriešime okamžite. Rozšírená záruka na pneumatiky je doplnkom k bežným záručným podmienkam a je poskytovaná na pneumatiky s DOT (rok výroby) 2019 a neskôr zakúpené v období od 1. 1. 2020 do 31. 12. 2020 u participujúceho dealera siete PREMIO na území Slovenskej republiky. Podmienkou rozšírenej záruky je nákup 4 kusov uvedených pneumatík Goodyear. Podmienkou uplatnenia garancie je osobný odber na kamennej predajni v Košiciach na Popradskej 56/B.

gy-2020.png

  • Špeciálna rozšírená záruka na výmenu je 1 (jeden) rok od nákupu pneumatiky. V ostatných prípadoch platí bežná štandardná záručná doba 2 roky.
  • V súlade s podmienkami rozšírenej záruky sa spoločnosť Goodyear Slovakia s. r. o. v prípade neúmyselného poškodenia pneumatiky v priebehu jej prevádzkovania zaväzuje previesť jednu bezplatnú výmenu (ak je pneumatika neopravitelná) každej zakúpenej pneumatiky.
  • Rozšírená záruka sa poskytuje na také druhy prevádzkových vad, ako sú prepichnutá či pretrhnutá pneumatika a pukliny na bočnici, okrem prípadov, keď poškodenie nesie známky úmyselného jednania (vandalizmu zo strany spotrebiteľa alebo tretích osôb). Rozšírená záruka sa nevzťahuje na pneumatiky, ktoré boli v minulosti opravené.
  • Rozšírená záruka sa nevzťahuje na bežné opotrebenie pneumatiky pri bežnej prevádzke a spôsobené závadou na podvozkových častiach vozidla (tlmiče, geometria). Hĺbka dezénu teda nie je súčasťou záruky.
  • Rozšírená záruka sa poskytuje na pneumatiky, ktorých zvyšková minimálna hĺbka dezénu činí najmenej 1,6 mm v lete a najmenej 4 mm v zime.
  • Záväznou podmienkou poskytnutia rozšírenej záruky je predloženie účtenky s uvedením dátumu predaja, modelu, rozmeru a ceny pneumatiky.
  • Ak je potrebné pneumatiku vymeniť a v dobe, keď spotrebiteľ uplatnil rozšírenú záruku, nemá autorizované predajné miesto na sklade požadovaný model pneumatík, má spotrebiteľ možnosť vymeniť za iný model pneumatiky Dunlop s obdobnými vlastnosťami a cenou.
  • Akcia prebieha u participujúcich partnerov spoločnosti Goodyear Slovakia s. r. o. Partner je vybavený informačným letákom.
  • Spotrebiteľ je povinnný dodržovať pravidlá pre prevádzku pneumatík, používať na vozidle pneumatiky, ktoré odpovedajú bežnej prevádzke, s ohľadom na klimatické podmienky v danej oblasti, rozmer, index nosnosti a index rýchlosti, ktoré sú uvedené v návode na obsluhu vozidla.

Nenašla sa žiadna novinka v tejto kategórii