STK na kľúč

STK "na kľúč"

Ráno nám auto doveziete a poobede si ho vyzdvihnete s novou platnou STK a EK.

Pravidelnou nepríjemnosťou pre vlastníkov vozidla je technická a emisná kontrola. Podľa zákona sa STK a EK musia podrobiť všetky vozidlá. Technickou a emisnou kontrolou musíte prejsť v lehote, ktorá vášmu vozidlu prináleží. Nepodceňujte to, pretože ak policajt zistí, že jazdíte bez platnej STK alebo EK, môže vám zadržať papiere od vozidla. Preto nenechávajte pravidelnú technickú alebo emisnú kontrolu na poslednú chvíľu.
Obráťte sa na nás a my vám s technickou a emisnou kontrolou pomôžeme.

Ponúkame vám slúžbu, ktorú interne nazývame „STK na kľúč“.
O nič sa nemusíte starať. Ráno nám auto doveziete a poobede si ho vyzdvihnete s novou platnou STK a EK. V cene je zahrnutá komplexná kontrola auta, takzvaný bezpečnostný servisný test, počas ktorého vám skontrolujeme stav prevádzkových kvapalín, brzdovú sústavu, riadenie, nápravy, kolesá, pruženie, hriadele a kĺby.
Ďalej aj rám a karosériu, osvetlenie, povinnú výbavu.A samozrejme prípadné závady, po schválení ceny opravy, radi opravíme. Jednoducho pripravíme všetko tak, aby Vaše auto prešlo STK a EK bez problémov. Výsledkom kontroly je protokol o spôsobilosti vozidla na prevádzku.

Cena „STK na kľúč“ je 120 € s DPH. - v cene sú už zahrnuté všetky poplatky.

stk-kosice-2.png