Načítavam

Michelin súťaž leto 2019

Kúpte si 4 pneumatiky Michelin i s montážou, zaregistrujte sa, odpovedzte na otázku a získajte cenu!*

michelin-akcia.PNG

Cena
Získajte predplatenú kartu, ktorú je možné využiť na čerpacích staniciach na Slovensku s platobným terminálom, ktorá prijíma platby kartami Mastercard (s výnimkou samoobslužných čerpacích staníc). Hodnota ceny sa odvíja od rozmeru zakúpenej sady nových pneumatík značky MICHELIN:

  • priemer 16"-17" = 25 €
  • priemer 18" a väčšie = 50 €

Podmienky

  1. Kúpte si sadu nových pneumatík MICHELIN (letných alebo celoročných) pre osobné vozidlá, úžitkové vozidlá alebo vozidlá 4x4, s rozmerom 16” alebo väčším, spoločne so službou ich montáže. Nákup je potrebné uskutočniť v termíne od 15. 3. do 15. 5. 2019. Predajné miesta zúčastňujúce sa akcie v pravidlách.

  2. Zaregistrujte sa na stránkach promo.michelin.sk a odpovedzte na otázku. Uveďte, na ktorom predajnom mieste boli pneumatiky zakúpené. Nezabudnite si ponechať doklad o nákupe. Registrácia je možná do 31. 5. 2019 alebo do vyčerpania zásob cien.

  3. Získajte predplatenú kartu, ktorú je možné využiť na čerpacích staniciach s platobným terminálom, ktorá prijíma platby kartami Mastercard. Hodnota ceny sa odvíja od rozmeru zakúpenej sady nových pneumatík značky MICHELIN:

    • priemer 16’’-17’’ = 25 €,
    • priemer 18’’ a väčšie = 50 €.


Ceny budú zaslané na adresu uvedenú pri registrácii.

*Viac informácií v pravidlách.