Načítava sa obrázok
Vyhľadávanie pneumatík
Filter podľa údajov stanovených EU1. Valivý odpor 2. Brzdenie za mokra 3. Hlučnosť
[img-question]
[img-question]
Dodatočné filtre
[img-question]
[img-question]
[img-question]
[img-stars][img-stars][img-stars][img-stars][img-stars][img-stars][img-stars][img-stars][img-stars][img-stars] Nízka trieda[img-question]
[img-stars][img-stars][img-stars][img-stars][img-stars][img-stars][img-stars][img-stars][img-stars][img-stars] Základná trieda[img-question]
[img-stars][img-stars][img-stars][img-stars][img-stars][img-stars][img-stars][img-stars][img-stars][img-stars] Stredná trieda[img-question]
[img-stars][img-stars][img-stars][img-stars][img-stars][img-stars][img-stars][img-stars][img-stars][img-stars] Vyššia stredná trieda[img-question]
[img-stars][img-stars][img-stars][img-stars][img-stars][img-stars][img-stars][img-stars][img-stars][img-stars] Prémiová trieda[img-question]
Valivý odporBrzdenie za mokra[img-rolling-resistance][img-wet-grip]Hlučnosť[img-noise-performance]Od:Do:dBdB
obutie kolies zdarma
plnenie klimatizácie

Vredestein garancia

Vredestein pneumatiky logo

 

Informácie pre zákazníkov o službe VREDESTEIN Garancia+

 

 

Služba Vredestein Garancia+ je nová službaspoločnosti Apollo Vredestein Kft., ktorú je možné uplatniť výhradne vo vyznačených servisoch, ktoré patria do siete Vredestein Club.

 

Službu Garancia+ je možné uplatniť v servisoch, ktoré nájdete na stránke www.vrclub.sk  a ktoré sa pripojili k tejto službe. Službu poskytujeme na zimné, letné, celoročné a na pneumatiky SUV, ktoré boli kúpené podátume 01.10.2015 v množstve najmenej 4 ks za nasledujúcich podmienok:

 

Garancia+ sa vzťahuje na neopraviteľné poškodenia pneumatiky vzniknuté z nižšie uvedených dôvodov:

 

  • Neopraviteľné poškodenia spôsobené napríklad  kameňmi, obrubníkom,  výmoľami, alebo inými ostrými predmetmi,  teda nešťastnou náhodou.
  • Vandalizmus -  v tomto prípade musí zákazník predložiť policajný záznam o tejto udalosti
  • Dopravná nehoda-  v tomto prípade musí zákazník predložiť policajný záznam o dopravnej nehode, ktorý dokazuje jeho nevinu.

 

Garancia+ sa nevzťahuje na nasledujúce prípady:

 

  • Poškodenie spôsobené nesprávnou prevádzkou ako napríklad podhustené pneumatiky, nesprávna montáž, nesprávna geometria, pretekárska jazda atď.
  • Poškodenie vzniknuté po 12 mesiacoch od dátumu nákupu.
  • Poškodenie vzniknuté pri výške dezénu menej ako  3 mm.

 

Služby ponúkané na základe Garancia+:

 

Zákazník je opravnený uplatniť službu Garancia+, alebo požiadať o kontrolu pneumatík v ktoromkoľvek servise patriacom do siete Vredestein Club, ktorý sa pripojil k službe Garancia+. Servis na základe Garancia+ prekontroluje poškodenú pneumatiku a rozhodne, či sa na reklamáciu vzťahujú podmienky Garancia+. V opačnom prípade bude žiadosť zákazníka zamietná. Ak je pneumatika na základe obhliadky servisu opraviteľná, servis poškodenú pneumatiku za poplatok opraví. Servis je oprávnený rozhodnúť, či je pneumatika opraviteľná, alebo nie.

 

V prípade, že pneumatika je na základe obhliadky servisu neopraviteľná a zákazník spľňa podmienky služby Garancia+, servis poskytne novú pneumatiku Vredestein, alebo vyplatí zákazníkovi hodnotu pneumatiky. Táto hodnota bude znížená percentuálne voči opotrebeniu poškodenej pneumatiky. To znamená , že Garancia+ kryje nezjazdenú časť dezénu (teda skutočnú škodu ktorú má zákazník pri pneumatike). Ojazdenú časť zákazník už zužitkoval, preto nie je predmetom Garancie+ . Servis je oprávnený rozhodnúť či je pneumatika opraviteľná, alebo nie.

 

Podmienky uplatnenia služby Garancia+:

 

a)      Registrácia zákazníka na stránke www.vredestein.sk/ do 30 dní od dátumu nákupu. Zákazník obdrží email o registrácii.

b)      Zákazník pri uplatnení Garancie+ musí predložiť doklad o nákupe pneumatík, ktorý obdržal od partnera Vredestein Club a registračný email.

c)      Do 3 mesiacov od dátumu nákupu musí dať zákazník prekontrolovať pneumatiky v niektorom servise vyznačenom na stránke www.vrclub.sk. Náklady na túto kontrolu, max 1EUR s DPH, hradí zákazník. Na vytlačenom registračnom emaili (karte) je potrebné túto kontrolu dať potvrdiť a doklad o zaplatení kontroly treba uchovať a pri reklamácii predložiť.

 

 

Vo vyššie vyznačených prípadoch poškodenia pneumatiky, službu Garancia+ je možné uplatniť v ktoromkoľvek servise vyznačenom na stránke www.avclub.sk, ktorý sa pripojil k službe Garancia+.

Ak servis potvrdí neopraviteľnosť pneumatiky, podmienky služby Garancia+ budú splnené. V prípade, že zákazník predloží všetky potrebné  doklady, servis vyplatí zákazníkovi hodnotu novej pneumatiky zníženú o percentuálne opotrebenie reklamovanej pneumatiky.

Apollo Vredestein Kft. si vyhradzuje právo na odvolanie služby Garancia+. Na pneumatiky, ktoré boli nakúpené pred dátumom odvolania služby, bude služba platná až do uplynutia 12 mesiacov od nákupu a registrácie pneumatík do Garancia+ programu.