Načítava sa obrázok
Vyhľadávanie pneumatík
Filter podľa údajov stanovených EU1. Valivý odpor 2. Brzdenie za mokra 3. Hlučnosť
[img-question]
[img-question]
Dodatočné filtre
[img-question]
[img-question]
[img-question]
[img-stars][img-stars][img-stars][img-stars][img-stars][img-stars][img-stars][img-stars][img-stars][img-stars] Nízka trieda[img-question]
[img-stars][img-stars][img-stars][img-stars][img-stars][img-stars][img-stars][img-stars][img-stars][img-stars] Základná trieda[img-question]
[img-stars][img-stars][img-stars][img-stars][img-stars][img-stars][img-stars][img-stars][img-stars][img-stars] Stredná trieda[img-question]
[img-stars][img-stars][img-stars][img-stars][img-stars][img-stars][img-stars][img-stars][img-stars][img-stars] Vyššia stredná trieda[img-question]
[img-stars][img-stars][img-stars][img-stars][img-stars][img-stars][img-stars][img-stars][img-stars][img-stars] Prémiová trieda[img-question]
Valivý odporBrzdenie za mokra[img-rolling-resistance][img-wet-grip]Hlučnosť[img-noise-performance]Od:Do:dBdB
obutie kolies zdarma
plnenie klimatizácie

Goodyear Dunlop Sava Garancia Leto


Špeciálna rozšírená záruka umožňuje bezplatnú výmenu poškodenej pneumatiky do 1 roka od kúpy.

Nárok získavate zakúpením 4 pneumatík u Nás. Žiadne formuláre, žiadne registrácie, žiadne schvaľovacie procesy. Pri udalosti stačí priniesť doklad o kúpe a udalosť vyriešime okamžite.

Rozšírená záruka GOODYEAR sa vsťahuje na modely: 

  • UltraGrip Performence Gen-1
  • UltraGrip 9
  • UltraGrip Performance SUV Gen-1

Rozšírená záruka DUNLOP sa vsťahuje na modely:

  • Winter Sport 5
  • Winter reSponSe 2
  • Winter Sport 5 SUV

Garancia sa vzťahuje na všetky zimné modely značka SAVA

Podmienkou rozšírenej záruky je nákup 4 kusov .

Rozšírená záruka na pneumatiky je doplnkom k bežným záručným podmienkam a je poskytovaná na pneumatiky s DOT (rok výroby) 2016 a neskôr zakúpené v období od 1. 9. 2017 do 1. 3. 2018 u participujúceho dealera siete PREMIO na území Slovenskej republiky.


▶ Špeciálna rozšírená záruka na výmenu je 1 (jeden) rok od nákupu pneumatiky. V ostatných prípadoch platí bežná štandardná záručná doba 2 roky.
▶ V súlade s podmienkami rozšírenej záruky sa spoločnosť Goodyear Dunlop Tires Slovakia s. r. o. v prípade neúmyselného poškodenia pneumatiky v priebehu jej prevádzkovania zaväzuje previesť jednu bezplatnú výmenu (ak je pneumatika neopravitelná) každej zakúpenej pneumatiky.
▶ Rozšírená záruka sa poskytuje na také druhy prevádzkových vad, ako sú prepichnutá či pretrhnutá pneumatika a pukliny na bočnici, okrem prípadov, keď poškodenie nesie známky úmyselného jednania (vandalizmu zo strany spotrebiteľa alebo tretích osôb). Rozšírená záruka sa nevzťahuje na pneumatiky, ktoré boli v minulosti opravené.
▶ Rozšířená záruka se nevztahuje na běžné opotřebení pneumatiky při běžném provozu a způsobené závadou na podvozkových částech vozidla (tlumiče, geometrie). Hloubka dezénu tedy není součástí záruky.
▶ Rozšírená záruka sa poskytuje na pneumatiky, ktorých zvyšková minimálna hĺbka dezénu činí najmenej 4 mm.
▶ Záväznou podmienkou poskytnutia rozšírenej záruky je predloženie účtenky s uvedením dátumu predaja, modelu, rozmeru a ceny pneumatiky.
▶ Ak je potrebné pneumatiku vymeniť a v dobe, keď spotrebiteľ uplatnil rozšírenú záruku, nemá autorizované predajné miesto na sklade požadovaný model pneumatík, má spotrebiteľ možnosť vymeniť za iný model pneumatiky Dunlop s obdobnými vlastnosťami a cenou.
▶ Akcia prebieha u participujúcich partnerov spoločnosti Goodyear Dunlop Tires Slovakia s. r. o. Partner je vybavený informačným letákom.
▶ Spotrebiteľ je povinnný dodržovať pravidlá pre prevádzku pneumatík, používať na vozidle pneumatiky, ktoré odpovedajú bežnej prevádzke, s ohľadom na klimatické podmienky v danej oblasti, rozmer, index nosnosti a index rýchlosti, ktoré sú uvedené v návode na obsluhu vozidla.